🌎“Türk Dünyası Etkileşimini Artırma ve Entegrasyon Projesi” (TDEABP 2021-2025) kapsamında 20. eğitim bugün İstanbul’da @fsmvu Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nde tamamlandı.
📌IKSAD Proje Biriminin geliştirdiği ve IKSAD SEM’in üstlendiği eğitim projeleri devam ediyor.
📌Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi evsahipliğinde gerçekleşen projemize Kazakistan'dan 38 eğitmen teşrif ederek Prof. Dr. Fatma Alisinanoğlu'nun @fatmaalisinanoglu sunduğu “Eğitim Yonetimi ” konulu eğitimden geçmiştir.
Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
![](https://static.wixstatic.com/media/614b1f_e5d3f6677ed54c1eb1e115fbd2e37f57~mv2.jpeg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/614b1f_e5d3f6677ed54c1eb1e115fbd2e37f57~mv2.jpeg)